קונספציה הוא מגזין אינטראקטיבי לתרבות מקוונת. אנחנו מתעניינים בכל מה שקורה סביב הרשת והתרבות הדיגיטלית - מכלכלה ושיווק ועד טכנולוגיה ובניית אתרים, מעיצוב אינטראקטיווי וטיפוגרפיה ועד תיאוריה וביקורת של עידן המידע הדיגיטלי. כל אלה, מזוית הראייה של המשתמש הסקרן, הספקני, ולעתים אף העצבני. חלק גדול מהמגזין נשען על תרומות הקוראים.

אנחנו משוכנעים שבלי קשר למצב השוק, הרשת היא קודם כל מה שהמשתמשים עושים ממנה, וממשיכים להתרגש כל פעם מחדש מהעולמות שהמדיה האינטרנטית מצמיחה ופותחת בפנינו.

למה "קונספציה"? כדי להזכיר לכולנו שכל רעיון או מסגרת לתוכה מנסים להכניס את הרשת, היא משהו שאפשר לשנות, להתווכח איתו, לפתח אותו או לנפץ אותו.

קהל היעד שלנו הם מי שהרשת הפכה לחלק בלתי נפרד מחייהם, וכל מי שאוהב לגלות הפתעות חדשות שקשורות לאינטרנט. אם אתם גם עובדים בתחום, אנחנו מקווים שתוכלו למצוא באתר וברשימת התפוצה שלנו גם תועלת מקצועית - כהעשרה, כהשראה או כבמה לניסיונות.

העיצוב הנוכחי של האתר הוא הגרסה השלישית של קונספציה. אם אתם מתעניינים איזו אידיאולוגיה ואיזה תהליך מחשבה עומד מאחורי עיצוב האתר, אתם מוזמנים לקרוא את מאמר ההשקה של הגרסה השניה, שמשקף פילוסופיה דומה.

צעד מומלץ למי שרוצה להיכנס לעולם של קונספציה, הוא להירשם למידעון הדואל השבועי האהוד שלנו. כמובן שתוכלו לבקש להפסיק לקבל אותו בכל עת ושפרטיכם ישמרו בסודיות מוחלטת.

ההשתתפות בקונספציה פתוחה לכולם, נשמח לקבל ולפרסם מאמרים ועבודות עיצוב וניו מדיה ממשתמשי האתר. מדורים כמו וירטואוז, ארספואטיקה, וארטיפקט הם כמעט על טהרת כתיבה, עיצוב, ובנייה של משתמשי האתר, חלקם כבר תורמים קבועים.

מעבר לזה - נשמח לקחת חלק בכל רעיון שיש לכם בתחום העיצוב האינטראקטיווי או התרבות הדיגטלית שידליק אותנו. שלחו את העבודות שלכם ל

אם יש לכם רעיון למאמר או לעבודה, אבל אתם לא בטוחים איך להוציא אותו אל הפועל - דברו איתנו. סביר להניח שנוכל לעזור, או למצוא לכם שותף לעשייה מתוך קהילת המשתמשים הגדולה והיצירתית שלנו. הפורום שלנו הוא מקום טוב להתחיל לגלגל בו דברים כאלה.


תגובות, טענות, סיפורי זוועה על לינקים שבורים, חוויות קשות מהוירטואוז החודשי. על הכל תוכלו להתלונן אם רק תשלחו דואר אל הכתובת הבאה: